„Nebuď ako väčšina ľudí. Väčšina ľudí sa totižto vykašle na svoje sny.“ – David Beckham, „Správnou výživou na osobný rast je milujúce prijatie a povzbudenie od iných.“ — John Powell, „Vzdelanie nie je prípravou na život. Vzdelanie je život sám.” – John Dewey, „Najväčším vzdelaním na svete je sledovať majstra pri práci.”– Michael Jackson, „Cieľom vzdelania je posúvanie hraníc našich vedomostí a rozširovanie pravdy.” – John F. Kennedy, „Účelom vzdelania je vymeniť prázdnu myseľ za otvorenú.” – Malcolm Forbes,

Osobne alebo z pohodlia domova

Absolvujte náš kurz osobne alebo online priamo u Vás doma. Učíte sa vtedy, keď na to máte čas a chuť.

Dlhodobý prístup k videám

Záznamy z eventov a naše tématické videá si môžete pozrieť aj viac krát, čím máte ich obsah opätovne k dispozícii.

TÉMY NAVRHNUTÉ PRE VÁS

 

Na vzdelaní vždy záleží

Témy eventov a videí, ktoré u nás nájdete vám prinesú kvalitné a obohacujúce informácie z oblastí, ktoré vás zaujímajú. Niektoré z nich sú krátke jedno-dielové alebo jedno-dňové, iné budú zložené z viacerých modulov alebo prebiehať počas viacerých dní.

Témy, ktorým sa venujeme, sú rôznorodé. Pomôžu primárne vášmu zdraviu, osobnostnému rastu a ekológii.

Na našich stránkach môžete nájsť videá a pozvánky na aktuálne eventy na témy ako napríklad:

  • Zdravá výživa – Nutricionistika
  • Celistvý pohľad na zdravie a porozumenie udržateľnosti psychického a fyzického zdravia
  • Riešenia medziľudských problémov, osobnostný rozvoj
  • Tradičná čínska medicína
  • Vývoj ľudskej osobnosti, práca s egom

Absolvovanie našich eventov, či sledovanie našich videí vám poskytne viac ako len bežné informácie, ktoré si prečítate voľne na internete. Získate totiž informácie od špičkových odborníkov nie len v teoretickej rovine, ale aj s mnohými praktickými cvičeniami. Súčasťou kurzov sú aj autorské prezentácie, skriptá a odporúčaná literatúra, ktoré vám uľahčia proces vzdelávania a rozvoja.

Pokiaľ hľadáte nové výzvy a máte záujem o doplnenie si svojho obzoru poznania a vedomostí, ste na správnom mieste. Na stránkach FBE vám budeme stále prinášať nové príležitosti v podobe kurzov, eventov, videí a článkov, ktorých obsah vás bude posúvať vpred pri vašom osobnostnom rozvoji a spoznávaní nových možností a výziev vo vašom živote.

Veľa šťastia prajeme všetkým našim priaznivcom!

-FBE Founder

LUCIA LEVKANIČ