Kvalitné eventy a kurzy vytvorené s láskou našimi odborníkmi

SPOZNAJTE PÔVOD NAŠEJ CESTY ZA VZDELANÍM
Názov FBE, v plnom znení FIT BIO ECO, pochádza z pôvodného názvu nášho prvotného projektu FIT BIO EXPO, pod ktorým nás mnohí poznáte ako organizátorov veľtrhov zdravia a ekológie.
Vďaka novej pandemickej situácii, ktorá prišla na Slovensko začiatkom roka 2020, sa naše nadšenie pokračovať v organizovaní veľtrhov prenieslo do online prostredia. Na prvý pohľad situácia, ktorá mohla znamenať koniec našej snahy nám naopak otvorila dvere a dala možnosť vytvoriť priestor pre každého, kto má záujem získať kvalitné informácie od tých najlepších odborníkov z pohodlia svojho domova v čase, kedy im to najviac vyhovuje.

LUCIA LEVKANIČ

FBE Founder

Kvalitne spracované a originálne témy

Obsah našich kurzov je pripravovaný s láskou, profesionalitou a odbornosťou našich lektorov.

Eventy zamerané na zdravie a ekológiu

S profesionálmi z oblasti zdravého životného štýlu tvoríme kvalitný obsah, ktorý vám ponúkame formou zaujímavých prednášok, workshopov, eventov a na veľtrhoch

Rok 2018

1. ročník veľtrhu pre aktívny životný štýl Fit Bio Expo, 15.4.2018, Stará tržnica, Bratislava

Video

Program

Tlačová správa

Do Bratislavy prichádza prvý komplexný veľtrh zameraný na zdravý životný štýl FitBioExpo!

 

14.02.2018

Krav maga, PortdeBra, Capoeira, ale aj známejšie cvičenia ako karate, či jóga. Na prvom komplexnom slovenskom veľtrhu zdravia FitBioExpo sa návštevníci dozvedia nielen o tom, ako sa pohybom udržiavať vo forme. Veľkolepé podujatie ponúkne bohatý program, v rámci ktorého certifikovaní odborníci poradia, ako sa prepracovať ku kalokagatii, teda dokonalej harmónii tela a ducha. V bratislavskej Starej tržnici sa zídu cvičitelia, odborníci na meditáciu, na rodinné konštelácie, tradičnú čínsku medicínu, či regresnú terapiu. Všetko dôležité pre aktívny životný štýl nájdete pod jednou strechou už 15-ho apríla!

Nadšenci zdravého životného štýlu sa dočkali! Bratislava bude hostiť prvý veľtrh zdravia, kde nájdu všetko o správnom pohybe a stravovaní pod jednou strechou.

„Bratislave ako hlavnému mestu chýbal veľtrh tohto zamerania, kde sa prirodzene spája záujem o šport so záujmom o zdravé telo. Je známe porekadlo „v zdravom tele, zdravý duch“, takže v ére mobilov a stresu sa nám zdalo potrebné na to upozorniť. Chceme zaujať aj deti a mládež, pre ktoré má šport obrovský význam,“ vraví jedna z organizátoriek podujatia Lucia Levkaničová.

V Starej tržnici v Bratislave budú návštevníkom k dispozícii lektori a cvičitelia. Dozvedia sa o blahodarných účinkoch rôznych druhov jógy, meditácie, tradičnej čínskej medicíny a mnoho ďalšieho.

„Každý z nás je iný a pre každého sa nájde na tomto veľtrhu niečo zaujímavé. Milovníkov športu by som chcela upozorniť na športové arény, kde budú prebiehať hodiny rôznych druhov jógy, alebo ďalšie skupinové cvičenia, napríklad bojové umenie krav maga. Lektori tiež deťom ukážu, ako zvládať šikanu, ich rodičov možno zaujme kurz regresnej terapie alebo rodinných konštelácií. No a novinkou je metóda Wina Hofa, ktorá zaujme tých, ktorí riešia príčiny autoimunitných ochorení a majú poruchy hormonálneho systému,“ dodáva Lucia Levkaničová.

Zdravý životný štýl je témou, o ktorú sa zaujíma stále viac ľudí. Cieľom FitBioExpo je to, aby sa cítili fit nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke. Organizátori chcú dokázať, že ideál starogréckej kalokagatie je aplikovateľný aj na súčasný spôsob života.

„FitBioExpo prináša verejnosti možnosť si nielen pozrieť, ale aj vyskúšať rôzne druhy športu s tými najlepšími lektormi a cvičiteľmi. Ľudia dostanú na jednom mieste mnoho informácií z rôznych oblastí, ktoré by za bežných okolností nemali možnosť vzhliadnuť v jeden deň na jednom mieste,“ uzatvára Lucia Levkaničová.

 

Rok 2019

2. ročník veľtrhu pre aktívny životný štýl Fit Bio Expo, 12.10.2019, Edison Park, Bratislava

Video

Program

Tlačová správa

Nenechajte si ujsť najväčší veľtrh zdravého životného štýlu v Bratislave

 

Edison Park na Prievozskej ulici v Bratislave sa už v sobotu 12. októbra premení na centrum cvičenia, zdravej stravy, duchovného rastu a ekológie. Veľtrh FITBIOEXPO 2019 vám už po druhýkrát prinesie možnosť vyskúšať si pod jednou strechou rôzne druhy športov zdarma, zúčastniť sa prednášok s odborníkmi zo sveta výživy, nechať si preveriť zdravotný stav, či vyskúšať si vyrobiť vlastnú pleťovú masku.    

 

Program bude veľmi rôznorodý a bohatý, aby si na svoje prišiel naozaj každý. V športovej aréne si v rámci celého dňa môžete zacvičiť zumbu, pilates, či rôzne druhy jogy. Vyskúšať si môžete brazílsky bojový tanec capoeiru alebo zatancovať si latino dance pod vedením známeho choreografa a tanečníka z Nikaraguy Miguela Mendéz.

Ak vás zaujíma viac osobnostný a duchovný rast, prichystali sme pre vás holistickú metódu terapie zvukom, ktorá ma blahodarné účinky na telo aj myseľ. Dozviete sa tiež, ako vyriešiť svoje životné problémy vďaka regresnej terapii, a ako pochopiť širšie súvislosti chorôb cez psychosomatickú medicínu. 

Naučíme vás upiecť zdravý kváskový chlieb, vysvetlíme, akú úlohu majú enzýmy v našom trávení, a ako si zabezpečiť optimálnu výživu. Dotkneme sa tiež otázky ekológie a životného prostredia s naším hosťom EKOTOP FILM s možnosťou pozrieť si niekoľko vybraných filmov o tom, ako a prečo triediť odpad, a čo s plastami.

Ako hovorí organizátorka podujatia Lucia Levkaničová: „Mojim cieľom je priniesť ľuďom možnosť rozvíjať sa nielen športom, ale aj výživou a predchádzať tak chorobám tejto doby, ako je cukrovka či alzhaimer, ktoré majú zárodky práve v nesprávnej životospráve. Verím, že keď sa začneme starať viac o svoje zdravie, začne nás prirodzene viac zaujímať aj naše okolie a to, kde a ako žijeme, a ako to môžeme zlepšiť. Cieľom tejto jedinečnej akcie je zdvihnúť povedomie o tom, že cítiť sa lepšie na tele aj na duši, znamená v konečnom dôsledku byť lepším nielen k sebe, ale aj k svojmu okoliu.“ 

Hlavný partner podujatia Fitshaker.sk sa bude vo svojej zóne venovať návštevníkom počas celého poobedia. Navyše, všetci návštevníci budú môcť získať mesačné členské do online fitka fitshaker.sk úplne zadarmo.

Nezabudli sme ani na tehuľky a mamičky, pre ktoré má Miracle Studio pripravený bohatý program a fyzio poradenstvo počas tehotenstva a popôrodného obdobia.

Na našich najmenších čakajú rôzne atrakcie vo forme detskej jogy, športových súťaží, skákajúcich hradov, kúzelníka a obľúbené maľovanie na tvár.

To všetko bude doplnené výborným jedlom a zdravým pitným režimom od pramenitej vody Gemerka. Neváhajte a prežite krásnu sobotu s rodinou na tomto výnimočnom podujatí, kde si každý z vás nájde to svoje. 

Druhý ročník veľtrhu zdravia FitBioExpo sa uskutoční v Edison Parku na Prievozskej ulici v Bratislave už v sobotu 12. októbra 2019. Lístky v hodnote 5 eur sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk. Viac informácií nájdete na webe: http://www.fitbioexpo.sk/

2020

Spustenie online platformy www.FitBioEco.sk

Edukácia z oblasti osobného rozvoja v pohodlí domova

Vďaka novej pandemickej situácii, ktorá prišla na Slovensko začiatkom roka 2020, sa naše nadšenie pokračovať v edukácii z oblasti zdravého životného štýlu prenieslo z veľtrhov do online sveta. Vytvorili sme priestor pre každého, kto má záujem získať kvalitné informácie od tých najlepších odborníkov z pohodlia svojho domova.

2021

Rebranding online platformy www.FitBioEco.sk

Rozšírenie aktivít z online prostredia a návrat k offline aktivitám
V roku 2021 sme našim priaznivcom prinášali online videá na vzdelávanie v oblastiach osobného rozvoja. Náš web prešiel mnohými vylepšeniami a okrem produkcie edukatívnych videí sme sa opätovne začali venovať aj organizovaniu eventov a kurzov s osobnou účasťou lektorov a záujemcov.

Začnite sa vzdelávať online

S profesionálmi z oblasti zdravého životného štýlu tvoríme kvalitný obsah, ktorý vám ponúkame formou zaujímavých prednášok, workshopov, eventov a videí