2018

Prvý ročník veľtrhu pre aktívny životný štýl Fit Bio Expo

15.4.2018, Stará Tržnica, Bratislava
Do Bratislavy sme priniesli prvý komplexný veľtrh zameraný na zdravý životný štýl FitBioExpo. Nadšenci zdravého životného štýlu sa dočkali! Bratislava hostila prvý veľtrh zdravia, kde návštevníci našli všetko o správnom pohybe a stravovaní pod jednou strechou.

Program

Branding

Capoeira

Doterra-Esencialne

Doterra Natidea

Fitbakers

Geo

Go create

Saipo-mydlá

So fresh

No limits

Yogo

Terezia

2019

Druhý ročník veľtrhu pre aktívny životný štýl Fit Bio Expo

12.10.2019, Edison Park, Bratislava

Opäť sme ľuďom priniesli možnosť rozvíjať sa v oblasti športu a zdravej výživy a venovali sme sa aj otázkam ekológie. V spolupráci so spoločnosťou NATUR-PACK a s pánom Doležalom z General Plastic sme pripravili prednášky o význame triedenia plastov. So špecialistami z oblasti včelárstva, pani Prokopovou a Martinom Nikodýmom, sme sa venovali témam udržateľnosti životného prostredia. Cieľom tejto jedinečnej akcie bolo pozdvihnutie povedomia o tom, že cítiť sa lepšie na tele aj na duši znamená v konečnom dôsledku byť lepším nielen k sebe, ale aj k svojmu okoliu.

Fitshaker

Ryska

Saipo

Fit Bakers

Flexity

DoTerra

Ajurvéda

Kamedis

Janar

Pink Onion

Mama a ja

Vinárstvo Miluron

Avita

Martin Nikodým - Martinove včely

Helena Proková - Medula

2020

Spustenie online platformy www.FitBioEco.sk

Edukácia z oblasti osobného rozvoja v pohodlí domova

Vďaka novej pandemickej situácii, ktorá prišla na Slovensko začiatkom roka 2020, sa naše nadšenie pokračovať v edukácii z oblasti zdravého životného štýlu prenieslo z veľtrhov do online sveta. Vytvorili sme priestor pre každého, kto má záujem získať kvalitné informácie od tých najlepších odborníkov z pohodlia svojho domova.

2021

Rebranding online platformy www.FitBioEco.sk

Rozšírenie aktivít z online prostredia a návrat k offline aktivitám
V roku 2021 sme našim priaznivcom prinášali online videá na vzdelávanie v oblastiach osobného rozvoja. Náš web prešiel mnohými vylepšeniami a okrem produkcie edukatívnych videí sme sa opätovne začali venovať aj organizovaniu eventov a kurzov s osobnou účasťou lektorov a záujemcov.

Začnite sa vzdelávať

Načerpajte nové vedomosti a rozšírte si obzory na našich kurzoch, eventoch alebo prostredníctvom videí